Misiakowy Domek

Parę słów o nas

Misiakowy Domek to firma stworzona dla najmłodszych mieszkańców Rudy Śląskiej. W żłobkach i klubie malucha koncentrujemy się na zapewnieniu bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla dzieci, w którym dzieci otoczone ciepłem, opieką i wsparciem będą radośnie odkrywały świat, rozwijały swoje zdolności i pokonywały wszystkie napotkane trudności.

 

Personel żłobka to wykwalifikowana kadra ale przede wszystkim ciocie z sercami pełnymi miłości do dzieci. Organizowane zajęcia dodatkowe mają zapewnić właściwy rozwój oraz stymulować wszystkie zmysły dzieci, gdyż dzieci w wieku do 3 lat rozwijają się bardzo szybko i chłoną ze świata zewnętrznego najwięcej bodźców.

 

W ramach zajęć w żłobku organizowane są zajęcia z sensoplastyki, zajęcia umuzykalniające oraz rytmiczne, dzieci uczą się piosenek i tańców. Zajęcia z języka angielskiego opierają się na osłuchaniu się z językiem obcym poprzez słuchanie i tańczenie do piosenek anglojęzycznych. Praca na kartach Grabowskiego rozwija pamięć fotograficzną i stymuluje rozwój logicznego myślenia.
Odpowiadamy na indywidualne potrzeby dzieci i rodziców dzięki czemu nasze dzieci i rodzice mają poczucie bezpieczeństwa ponieważ wszystko dzieje się we współpracy z rodzicami, którą cenimy sobie ponad wszystko.

 

Cieszymy się, że możemy być pierwszą placówką, z którą rodzina ma kontakt ponieważ żłobek jest pierwszą zewnętrzną placówką, do której oddają Państwo swój skarb i bierzemy pełną odpowiedzialność za ten czas, ponieważ wszystko czego dzieci nauczą się u nas będzie owocowało na kolejnych etapach edukacji.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!
Dyrektor i zespół Żłobka

ban_onas

 • 2015

  Powstanie Ideii

 • 2016

  Start żłobka - ul. Paderewskiego, Ruda Śląska

 • 2017

  Klub malucha

 • 2018

  Start żłobka - ul. Norwida, Ruda Śląska

 • 2018

  Grota solna

Dlaczego Misiakowy Domek

Oferujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci i rodziców, chcemy aby na osobnej sali odbywały się zajęcia szkoły rodzenia, ćwiczenia dla mam z dziećmi, kobiet w ciąży, będzie możliwość organizacji urodzin dla dzieci

Najczęstsze pytania

Tak, firma cateringowa dostarczająca posiłki ale również personel żłobka posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w pracy z alergikami. Dziecko będzie miało jadłospis dostosowany indywidualnie.

-----

 • W ramach zajęć będą prowadzone zajęcia z języka angielskiego w formie zabawy aby dzieci mogły się osłuchać z językiem.
 • Dodatkowo oferujemy opiekę pielęgniarki
 • Raz w miesiącu konsultacje logopedyczne
 • W zależności od potrzeb jest możliwość organizacji zajęć z rehabilitantem

what we have achived

Exploring the new world

2586

TEACHER & Staff

1286

Student

286

Classes

29

Labs

Meet Our Teachers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Janara Smith

Assistent Teacher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor...

Sandra Christie

Math Teacher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor...

Robert White

Head Teacher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor...

Angelica Watson

Lead Teacher

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor...